Grupa Ratownictwa Medycznego Joannici ze Słupska, jest zgodnie z Ustawą o PRM Jednostką Współpracującą z Państwowym Ratownictwem Medycznym.


Zgodnie z założeniami tego typu jednostek oraz zasad działania organizacji jesteśmy we wszelkiego tego słowa znaczeniu ochotnikami, wolontariuszami.


Na co dzień poświęcamy swój wolny czas, na ciągłe rozwijanie naszej pasji jaką jest Ratownictwo Medyczne i Pierwsza Pomoc. Utrzymujemy się z własnoręcznie wypracowanych funduszy jak i różnego rodzaju darowizn

Utrzymanie sprzętu medycznego w ciągłej gotowości, pojazdów w stanie niezawodnym, strojów ratowniczych, sprzętu logistycznego i socjalnego wymaga ogromnych nakładów finansowych. Jako wolontariusze bez wsparcia zewnętrznego nigdy nie będziemy mogli pracować na wysokim poziomie. Ratownictwo jako jedna z dziedzin Medycyny ciągle się rozwija, abyśmy mogli rozwijać się potrzebujemy wsparcia.

Szczerze zachęcamy do wspierania Grupy Ratownictwa Medycznego, wierzymy że dzięki współpracy z naszą jednostką wzrośnie zaufanie do Państwa firmy. Służby ochotnicze zawsze kojarzone są pozytywnie podczas wszelkich działań ratowniczych.


Nasza jednostka realizuje rocznie około 150 przedsięwzięć takich jak, Zabezpieczenia Medyczne, Kursy Pierwszej Pomocy, Pokazy, Prelekcje, Transporty. Jest to ogromna ilość zadań postawionych ochotnikom.


Udostępnimy możliwości zareklamowania Państwa firmy:

-loga na Stronie Internetowej GRM

-loga na odzieży takiej jak kurtki, koszulki

-loga na pojazdach ratowniczych GRM-U

-banery podczas realizacji przedsięwzięć

-logo na sprzęcie medycznym, apteczkach, sprzęcie szkoleniowym.


Nasze potrzeby są ogromne,  od sprzętu ratowniczego

-AED

-DEFIBRYLATOR

-Kardiomonitor

-Zestawy do tlenoterapii masowej

-sprzęt ewakuacyjny


Po sprzęt logistyczny

-przyczepka specjalistyczna do transportu sprzętu

-namiot specjalistyczny pneumatyczny

-agregaty prądotwórcze, nagrzewnice

-odzież i wyposażenie osobiste ratowników


Zachęcamy do wspierania naszych działań!

508 224 343 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.